ZADZWOŃ +48 570 219 099

Forniry kamienne

forniry kamienne

Forniry kamienne

Opis

Oferujemy kolekcję wysokiej jakości fornirów wykonanych z naturalnych kamieni, które dodają luksusowego wyrazu i wyrafinowanego stylu każdemu wnętrzu. Forniry kamienne to ultracienkie płyty kamienne, które zachowują autentyczny charakter i naturalny urok kamienia, zapewniając jednocześnie lekkość i uniwersalność w zastosowaniu. Dzięki nim można w łatwy sposób podkreślić prestiż i klasykę swojego projektu.

Zastosowanie

  • Idealne do wykończenia mebli, takich jak stoły, komody, blaty kuchenne, nadając im ekskluzywnego charakteru.
  • Stosowane przy dekoracji ścian, drzwi, i innych powierzchni, aby dodać im wyjątkowego i unikalnego akcentu.
  • Możliwość wykorzystania w projektach architektonicznych, gdzie forniry kamienne nadają prestiżową i elegancką atmosferę.

Zalety

  • Luksusowy wygląd i wyrafinowany styl, które podkreślają prestiż i ekskluzywność każdego projektu.
  • Cienkie, lekkie i łatwe w obróbce forniry, co umożliwia zastosowanie na różnych powierzchniach.
  • Autentyczny charakter kamienia, który dodaje naturalnego uroku i elegancji wnętrzom.
  • Wytrzymałość i trwałość kamienia, które zapewnia długie zachowanie pięknego wyglądu.
  • Możliwość dostosowania rozmiaru i kształtu fornirów do indywidualnych preferencji.

O Firmie FG Beton

Jesteśmy czołowym producentem prefabrykatów betonowych oraz suchego betonu towarowego na Pomorzu. Do produkcji Naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Wykfalifikowana kadra dba o to, aby każde zamówienie wykonane było z najwyższą pieczołowitością i w najkrótszym terminie. 

Transport

Świadczymy usługi dowozu Naszych produktów na terenie całej Polski. Posiadamy flotę pojazdów z HDS oraz dłużycowych. Oferujemy transport z rozładunkiem Naszym lub Własnym. 

Usługi dodatkowe

Interesuje Cię kompleksowa usługa? Budujesz dom, garaż, wiatę, kładziesz drogę lub stawiasz płot? Czegokolwiek byś nie robił chętnie Ci w tym pomożemy. FG Beton jest częścią Grupy Flize Gres, która oferuje usługi z segmentu budowlanego. Oferujemy usługi budowlane dla Klientów indywidualnych i przemysłowych. Między innymi prace drogowe, remontowe, roboty ziemne, budowę schronów, projektowanie i wykańczanie wnętrz i ogrodów. Posiadamy także własne biuro projektowe. Poproś sprzedawcę o ofertę dla Ciebie.

FG BETON

TRANSPORT

Znajdujemy się w Skarszewach w województwie Pomorskim. Nasze produkty dowozimy do wszystkich lokalizacji na terenie Polski. Dowozimy nasz asortyment autami HDS, dłużycami i wywrotkami terminowo zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jak Nasz Zespół Może Ci Dzisiaj Pomóc?