ZADZWOŃ +48 570 219 099

Prefebrykaty na indywidualne zamówienia

prefabrykaty betonowe na zamówienie

Prefebrykaty na indywidualne zamówienia

Opis

Zdarza się, że dostępne na rynku prefabrykaty nie pasują do konkretnej inwestycji. Z tego powodu wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych klientów oferujemy produkcję prefabrykatów betonowych według indywidualnych projektów. Zarówno jednostkową jak i masową.

Wyróżnia Nas to, że posiadamy własną kadrę konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem i sprawdzone laboratorium. Do produkcji wykorzystujemy cement najwyższej jakości firmy Lafarge.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. 

Zdjęcia przedstawiają przykład prefabrykatu produkowanego przez Nasz zakład na zamówienie Klienta.

O Firmie FG Beton

Jesteśmy czołowym producentem prefabrykatów betonowych oraz suchego betonu towarowego na Pomorzu. Do produkcji Naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Wykfalifikowana kadra dba o to, aby każde zamówienie wykonane było z najwyższą pieczołowitością i w najkrótszym terminie. 

Transport

Świadczymy usługi dowozu Naszych produktów na terenie całej Polski. Posiadamy flotę pojazdów z HDS oraz dłużycowych. Oferujemy transport z rozładunkiem Naszym lub Własnym. 

Usługi dodatkowe

Interesuje Cię kompleksowa usługa? Budujesz dom, garaż, wiatę, kładziesz drogę lub stawiasz płot? Czegokolwiek byś nie robił chętnie Ci w tym pomożemy. FG Beton jest częścią Grupy Flize Gres, która oferuje usługi z segmentu budowlanego. Oferujemy usługi budowlane dla Klientów indywidualnych i przemysłowych. Między innymi prace drogowe, remontowe, roboty ziemne, budowę schronów, projektowanie i wykańczanie wnętrz i ogrodów. Posiadamy także własne biuro projektowe. Poproś sprzedawcę o ofertę dla Ciebie.

FG BETON

TRANSPORT

Znajdujemy się w Skarszewach w województwie Pomorskim. Nasze produkty dowozimy do wszystkich lokalizacji na terenie Polski. Dowozimy nasz asortyment autami HDS, dłużycami i wywrotkami terminowo zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jak Nasz Zespół Może Ci Dzisiaj Pomóc?