ZADZWOŃ +48 570 219 099

Płyty ogrodzeniowe

ogrodzenia betonowe

Płyty ogrodzeniowe

Płyty betonowe ryflowane – postaw na nowoczesny design swoich wnętrz

Każdy profesjonalny architekt bądź projektant wnętrz doskonale zdają sobie sprawę, jak kluczową rolę odgrywają najmniejsze detale w tworzonych aranżacjach. To dzięki nim jesteśmy w stanie osiągnąć spektakularne, unikatowe efekty, cieszące nasze oczy przez długi czas. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się płyty betonowe ryflowane. Co warto o nich wiedzieć?

Płyta betonowa ryflowana i jej charakterystyka

Płyta betonowa ryflowana wzorowana jest na ryflowanych blachach ze stali nierdzewnej. Płyta wykonywana jest z betonu architektonicznego, który barwiony jest w masie. Ich cechą charakterystyczną jest niska nasiąkliwość, trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, różnorodne warunki atmosferyczne czy bezpośredni kontakt z wodą, tłuszczem czy oparami. Dodatkowym atutem płyt betonowych ryflowanych jest podwyższona izolacja akustyczna i cieplna, dzięki czemu przy ich zastosowaniu będziemy mogli delektować się spokojem i ciepłem w naszych wnętrzach.

Zastosowanie płyt ryflowanych

Płyty betonowe ryflowane znajdują szerokie zastosowanie zarówno we wnętrzach o charakterze prywatnym, jak i publicznym. Napotkać możemy je w najbardziej designerskich i nowoczesnych apartamentach, salonach, pokojach dziennych, dużych przestrzeniach komercyjnych, biurach czy loftach. Rewelacyjnie komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia o prostej formie, metalem czy szkłem.

Dlaczego warto wybrać betonowe płyty ryflowane?

Płyta ryflowana betonowa pozwala na uzyskanie niezwykle innowacyjnego, surowego wyglądu naszych wnętrz. Warto wyposażać w nią aranżacje urządzone w stylu nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim czy loftowym. Tak udekorowana powierzchnia naszych wnętrz doda im unikatowości i wyrazistego charakteru. Co więcej, płyty betonowe ryflowane stanowią uniwersalną bazę do tworzenia różnorodnych aranżacji. Wybierz jeden z dostępnych modeli i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas. Do dzieła!. 

FG BETON

TRANSPORT

Znajdujemy się w Skarszewach w województwie Pomorskim. Nasze produkty dowozimy do wszystkich lokalizacji na terenie Polski. Dowozimy nasz asortyment autami HDS, dłużycami i wywrotkami terminowo zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jak Nasz Zespół Może Ci Dzisiaj Pomóc?