ZADZWOŃ +48 570 219 099

Płytki kamienne

płytki kamienne

Płytki kamienne

Opis

Płytki wykonanych z naturalnych kamieni, które dodają elegancji i charakteru każdemu wnętrzu. Każda płytka jest unikalna, dzięki naturalnym wzorom i odcieniom kamienia, co sprawia, że tworzone powierzchnie emanują autentycznym urokiem. Płytki kamienne to połączenie estetyki i solidności, które nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego wyrazu.

Zastosowanie

  • Doskonałe do wykończenia podłóg w salonach, kuchniach, łazienkach i przedpokojach, podkreślając ich naturalny charakter.
  • Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnego wykończenia ścian, tworząc unikalne aranżacje wnętrz.
  • Możliwość wykorzystania w projektach zewnętrznych, na tarasach czy balkonach, dodając wyrafinowany akcent.
płytki kamienne

Zalety

  • Indywidualność każdej płytki, dzięki naturalnym wzorom i odcieniom kamienia.
  • Wyjątkowy charakter i elegancja, które podkreślają prestiż każdej przestrzeni.
  • Wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałe zachowanie pierwotnego wyglądu.
  • Możliwość wielu aranżacji dzięki różnorodności kształtów i rozmiarów płytek.
  • Łatwa konserwacja i utrzymanie czystości za pomocą standardowych środków pielęgnacyjnych.

O Firmie FG Beton

Jesteśmy czołowym producentem prefabrykatów betonowych oraz suchego betonu towarowego na Pomorzu. Do produkcji Naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Wykfalifikowana kadra dba o to, aby każde zamówienie wykonane było z najwyższą pieczołowitością i w najkrótszym terminie. 

Transport

Świadczymy usługi dowozu Naszych produktów na terenie całej Polski. Posiadamy flotę pojazdów z HDS oraz dłużycowych. Oferujemy transport z rozładunkiem Naszym lub Własnym. 

Usługi dodatkowe

Interesuje Cię kompleksowa usługa? Budujesz dom, garaż, wiatę, kładziesz drogę lub stawiasz płot? Czegokolwiek byś nie robił chętnie Ci w tym pomożemy. FG Beton jest częścią Grupy Flize Gres, która oferuje usługi z segmentu budowlanego. Oferujemy usługi budowlane dla Klientów indywidualnych i przemysłowych. Między innymi prace drogowe, remontowe, roboty ziemne, budowę schronów, projektowanie i wykańczanie wnętrz i ogrodów. Posiadamy także własne biuro projektowe. Poproś sprzedawcę o ofertę dla Ciebie.

FG BETON

TRANSPORT

Znajdujemy się w Skarszewach w województwie Pomorskim. Nasze produkty dowozimy do wszystkich lokalizacji na terenie Polski. Dowozimy nasz asortyment autami HDS, dłużycami i wywrotkami terminowo zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jak Nasz Zespół Może Ci Dzisiaj Pomóc?